Kontakta oss

Slå en signal och kom förbi på en kaffe.

Annonsmaterial skickas till:
annons@mediafabriken.se

Image
Conny Hallin
Founder & CEO

E-post
conny@mediafabriken.se

Telefon
+46 (0) 708 103030
Image
Catharina Hallin
Ekonomi

E-post
catharina@mediafabriken.se

 

 
Image
Marie Linden
Försäljning Gate Report

E-post
marie@mediafabriken.se

Telefon
+46 (0) 70 532 0221
Image
Ivan Ulysses
Account Manager

E-post
ivan@mediafabriken.se

Telefon
+46 (8) 408 829 94
Image
Michael Duffy
Försäljningschef Gate Report

E-post
michael@mediafabriken.se

Image
James Holm
Fotograf Gate Report

E-post
fotograf@jamesholm.se

Telefon
+46 (0) 70 713 7142